Łącza:
  • PL-IX
  • AC-X
  • TPIX
  • WIX
  • TPNET
  • ATMAN
  • PIONIER

Aby sprawdzić pingi w lokalizacji EU wejdź na:
www.1shot1kill.euRegulamin

§1

Serwery, które instalujemy zawierają podstawowe oprogramowanie jakie dostarcza producent gry multiplayer.


§2

Różnorakie modyfikacje serwerów są dozwolone, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w ich działaniu. Dodatkowo modyfikacje te nie mogą ograniczać działania serwerów innych klientów.


§3

Niedozwolone jest zdejmowanie hasła z serwera prywatnego. Niedozwolone jest publikowanie hasła do serwera prywatnego (np. strony www, fora, nazwa serwera).


§4

Adres IP serwera prywatnego może zostać zmieniony bez zapowiedzi (jednak bez przerywania trwającej rozgrywki).


§5

Serwer nie może być używany do publikacji treści obraźliwych lub zakazanych prawnie.


§6

Nazwa serwera MUSI zawierać napis "1shot1kill.pl" (umieszczane zwykle na końcu). Nazwa HLTV na serwerze (ustawienie "name") również musi zawierać napis "1shot1kill.pl", jeśli łączy się z serwerem nie kupionym w 1shot1kill.pl.


§7

Niedozwolona jest zmiana liczby slotów serwerów (zarówno rzeczywistej jak i podawanej w statusie serwera) ponad aktualnie opłaconą.


§8

Termin płatności za serwer podany jest w panelu administracyjnym z dokładnością do dnia.


§9

Po upłynięciu terminu płatności, w przypadku braku odpowiednich środków na koncie, serwer może zostać wyłączony bez ostrzeżenia. Jeśli wykonałeś/aś przelew, ale może on do nas dotrzeć z opóźnieniem to koniecznie o tym poinformuj przez panel administracyjny (bardzo istotne przy płaceniu na poczcie).


§10

Wpłacenie pieniędzy na portfel 1shot1kill jest równoważne z wykupieniem usługi - klient wybiera później jedynie jaką usługę aktywować. W związku z tym nie zwracamy pieniędzy na konto klienta.


§11

Dotyczy tylko gry Counter-Strike 1.6. Zabronione jest wgrywanie na serwer pluginów służących do cheatowania, w szczególności: metori, amx_shot_admin, amxx hack2. Jeśli wykryjemy takie pluginy to dowody przekażemy organizacjom typu ESL, blacklisted.pl i zablokujemy serwer.


§12

W przypadku chęci otrzymywania faktur VAT za wykupione usługi klient akceptuje wysyłanie tych faktur drogą elektroniczną.
§13

Wykrycie nadużyć związanych z doładowaniami SMS może skutkować wycofaniem zgromadzonych środków, jak i blokadą konta.


§14

Pojedyncze konto na 1shot1kill może należeć tylko do jednej osoby. Nie należy dzielić się hasłem, a zamiast tego korzystać z udostępniania serwerów za pomocą panelu lub przekazywania ich na zawsze (przez Helpdesk).


§15

Nie rozpatrujemy spraw związanych z włamaniami na konto, w których ukradzione zostały pieniądze lub serwery. Należy pilnować swoich danych dostępowych oraz e-maila, dzięki któremu można te dane odzyskać. Jest to spowodowane tym, że nasze interwencje zawsze wiążą się ze skargą drugiej strony i nie wiemy komu wierzyć, a sprawdzanie IP daje mało przekonujące efekty.


§16

Oprogramowanie potrzebne do uruchomienia sprzedawanych przez nas serwerów dostarczają producenci gier lub programów głosowych. Nie odpowiadamy za błędy w tym oprogramowaniu (takie jak wycieki pamięci, niespodziewane wyłączenie, błędy w domyślnej konfiguracji).


§17

Klient powinien zapobiegać sytuacjom, w wyniku których może dochodzić do ataków komputerowych na infrastrukturę 1shot1kill.pl lub innych użytkowników sieci. Zlecanie takich ataków przez klienta będzie skutkować trwałym wstrzymaniem świadczenia usługi bez rekompensaty.


§18

Złamanie, któregoś z punków powyższego regulaminu może skutkować tymczasowym lub trwałym wstrzymaniem świadczenia usługi.


§19

Płatności online obsługuje Payments Lab sp. z o.o. operator bramki dpay.pl. Kontakt w sprawie reklamacji płatności: [email protected].Właścicielem serwisu oraz domeny 1shot1kill.pl jest firma LOGIKA (NIP 9581476759).
Design by Samael design studio
www.samael.pl
© Copyright 2008-2024 by 1shot1kill.pl